KONST / Litografier / Färglitografi 15597048

nr 1559 7048

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 56/100. Färglitografi, bildmått: 50x35cm, yttermått inklusive ram: 65x50cm

Utrop:

500 kr

måndag 28 augusti 2023
kl 20:21:29